Optie24: Bezpieczeństwo i Seiösität Broker

Optie24 – Podstawy

Optie24 to holenderska firma założona w 2012 roku, firma skupia się głównie na rynku holenderskim i belgijskim. Ponieważ firma jest całkowicie Holenderski z siedzibą w Holandii, można liczyć na wielkie wsparcie w swoim własnym języku. Możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem lokalnego holenderskiego lub belgijskiego telefonicznie od poniedziałku do piątku, ale szybko reagować poprzez e-mail, w tym wieczory i weekendy. Strona internetowa i platforma handlowa w języku polskim, dzięki czemu jest łatwy do zrozumienia i zastosowania. Ponieważ nie ma bariery językowej, przedsiębiorcy mogą skupić się wyłącznie na swoich strategiach handlowych.

Optie24 miejscem handlowym

Bonus Optie24

Firma, która jest za Optie24, zawsze był bardzo hojny premii. Prawie każdy miesiąc oni mają jakąś ciekawą akcję. I to nie tylko dla swoich największych klientów, ale dla każdego klienta. Więc kiedy jesteś zalogowany będą dbać o siebie i Optie24 gwarantuje, w odróżnieniu od innych czynników, nie tylko dla swoich dużych klientów, ale także dla klientów z mniejszych rachunków.

Nie klienta Optie24?

Potem można usiąść dobrze z tym broker! Oferują one klientom, którzy nie mogą jeszcze dokonać inwestycji Brak premii inwestycyjnej € 40. To jest bardzo proste. Sekwencyjna konto i wysłać e-mail do i doda € 40 na koncie.

Czy jesteś gotów zainwestować? Optie24 daje wszystkich nowych klientów 100% bonus na swojej inwestycji. Oznacza to, że będą one podwoić swoje inwestycje początkowe. Bonus dotyczy mniejszych inwestycji € 55 do € 5500 inwestycji z większych klientów.

Bezpieczeństwo i Seiösität Broker

Bonusy są doskonałym sposobem, aby zwiększyć swoją wagę jako punkt wyjścia do działania i daje większy margines, aby dowiedzieć się, jak działa platforma. (Chociaż radzimy zawsze zaczynają się od rachunku demo, aby dowiedzieć się, jak działa platforma).

Struktura bonus Optie24 jest bardzo proste i łatwe do zrozumienia. Warunki systemu premii są bardzo ważne, to czytanie ZAWSZE uważnie, ponieważ nie jesteśmy pośrednikami, którzy dają ogromne premie, ale jeśli chcesz, aby czerpać zyski mówią zysku “zysków bonusowych” i że nie można brać pieniądze. To nie jest więc w Optie24 !!

Zawsze można wypłacić swoją wygraną i początkowej inwestycji. Możesz wypłacić kwoty bonusu po złożeniu 15 razy kwota bonusu, który jest najniższy w branży.

Ponieważ Optie24 AFM zarejestrowana w Holandii można uznać za obiekt za bardzo wiarygodnego brokera, gdzie kapitał jest chroniony do € 30.000. Jeśli można liczyć na ich krawędzi handlu Reuters jako dostawcy notowania w czasie rzeczywistym, ponieważ masz pewność, że ofiary nie są manipulowane. ma najniższy minimalnej inwestycji w całej branży, ale € 60.